Kariera w marketingu telefonicznym

telemarketing (szczegóły tutaj: http://www.targetmarketing.pl/call-center/telemarketing/index.php) jest zajęciem niełatwym. Jego wykonywanie wymaga posiadania pewnych cech, związanych przede wszystkim z łatwością nawiązywania konwersacji oraz otwartości komunikacyjnej. Aby podjąć pracę w telemarketingu (więcej na tej stronie WWW), koniecznym jest również posiadanie wielu zdolności, w celu prowadzenia rozmów na możliwie wysokim poziomie oraz z jak najbardziej zadowalającym jej efektem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, istnieje wiele przedsiębiorstw specjalizujących się w prowadzeniu szkoleń i kursów, dedykowanych osobom ubiegającym się o profesję telemarketera. W czasie takiego szkolenia dowiedzieć się one mogą o:

• sposobach radzenia sobie z sytuacjami trudnymi w trakcie przeprowadzanej rozmowy, takimi jak zastrzeżenia i niechęć do podjęcia współpracy przez klienta, niewygodne pytania i tym podobne,

• sposobach efektywnego zainteresowania klienta prezentowaną mu ofertą

• najczęściej popełnianych błędach przez osoby pracujące w tym zawodzie,

• zasadach, metodach oraz warunkach pracy na stanowisku telemarketera,

• i tym podobnych działaniach, przekładających się w znacznym stopniu na wzrost mierników skuteczności aktywności telemarketing (dodatkowe informacje znajdziesz tutaj: http://www.targetmarketing.pl/call-center/telemarketing/index.php)owych (szczegóły tutaj).

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s